Büromuz 2018 yılında Av. Dudu EROL     tarafından kurulmuş  olup Marmaris, Muğla ve Ege Bölgesi, başta olmak üzere tüm Türkiye’de Ticaret Hukuku, İcra Hukuku Borçlar Hukuku,  Medeni Hukuk, İş Hukuku, Ceza Hukuku konularında faaliyet göstermekte; gerçek ve tüzel kişilere danışmalık hizmeti ve dava bazından çeşitli hukuki hizmetler vermektedir.

Bu hizmetlerin yanı sıra büromuz özellikle gayrimenkul Hukuku ve İmar Hukuku konusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm bunların yanında Ege ve özellikle Muğla ilinin kıyılarında yaşanan insan kaçakçılığı konularında da faaliyet göstermektedir.

PRENSİPLERİMİZ

Zekioğlu Hukuk Bürosu Hukuk faaliyet alanları kapsamında müvekkillerine güvenli ve kaliteli danışmanlık hizmeti sağlar. Verilen bu danışmanlık hizmeti uzman kadro aracılığıyla, ekip çalışması ile tecrübe, bilgi birikimi ve yaratıcılık esası gözetilerek, sadakat ve mahremiyet ilkeleri ile müvekkillerine sunulur.

Zekioğlu Hukuk Bürosu tüm bu iş ve işlemleri profesyonel bir anlayışla gerçekleştirirken hukuka ve adalete bağlılığını her daim korur.

MİSYONUMUZ

Zekioğlu Hukuk Bürosu’nun ana hedeflerinden bir tanesi ; hızlı, kaliteli ve profesyonel hukuki hizmet sağlayarak şirketlerin sağlam hukuki temeller ile yola devam  etmesidir.

Zekioğlu  Hukuk Bürosu , bir ülkede gerçek büyümenin hukuk devleti temelli bir sistem ile katılımcı bireyler ve şirketler tarafından sağlanabileceğinin bilincindedir. İşte bu bilinç ve inançla hareket eden  Zekioğlu Hukuk Bürosu şirketlerin ve temsilcilerinin karşılaştığı sorunları çözmeyi ve onlara olabildiğince katkıda bulunmayı kendine misyon edinmiş bir hukuk ofisidir.

Zekioğlu Hukuk Bürosu ; önleyici hukuk inancı çerçevesinde, hukuki işlemlere ilişkin her türlü hatanın önlenmesi amacıyla hukuki konu ile ilgili tüm kayıtları, tüm bilgi ve belgeleri titizlikle izler, ve müvekkillerini en son durum ile ilgili olarak düzenli biçimde bilgilendirir. Bu kapsamda Zekioğlu Hukuk Bürosu; tüm kanun değişikliklerini,  güncel yargı kararlarını da takip ederek müvekkillerini yeni yasalar ve gelişmeler konusunda bilgilendirir ve tüm bu çalışmaları hukuksal bir çerçeve içerisinde gerçekleştirmeye özen gösteririr.

© 2022 Zekioğlu Hukuk Bürosu